KAS ATVIRUKAN SUDĖTA...

100

2022 m. birželio 7 d. ant tilto, įbridusio į Alaušo ežerą, vyko projekto „Sveikatos universiteto Sudeikiuose“ pirmasis užsiėmimas. Užsiėmimo svečiai – Sudeikių daugiafunkciame centre gyvenantys Ukrainos karo pabėgėliai – paatviravo apie karą, apie nerimą, norą kuo greičiau grįžti namo ir nenusakomą pergalės troškimą.
      Projekto dalyviai, užvaldyti kūrybinės ugnelės, kūrė atviruką kariui, spalvino linkėjimais, dažė padėką, įliejo labai daug vilties ir tikėjimo. Kūrybos keliu projekto dalyvius ir svečius ukrainiečius vedė edukatorė sudeikietė Vytautė Puščiuvienė. Kūrėjai džiaugėsi savo atvirukais  ir dalinosi vieni su kitais spalvomis išsiliejusiais jausmais. Vytautė Puščiuvienė pakvietė į Centre eksponuojamą savo pirmąją kūrybos parodą „Išsiliejusios spalvos“.
      Diskusijoje apie dovanas iš gamtos užsiėmimo dalyviai dalinosi savo pastebėjimais, patirtimis, bet visus nustebino Laimutės paruoštas alyvų žiedų antpilas, pasižymintis kraujotaką gerinančiomis savybėmis. Išgirdome liaudiškų receptų, kaip valyti plaučius, būti sveikiems ir energingiems.
      Šnekus buvo arbatos puodelis apie taip ilgai lauktą vasarą, apie būsimus užsiėmimus ir išvykas, apie tai, kaip gera surasti laiko sau ir patirti bendrystės jausmą.
                                                                                                                      Rasa