Sveikatos universiteto Sudeikiuose II sesija

1

2022 m. liepos 1 d. projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ II-osios sesijos dalyviai rinkosi Sudeikių centre laikinai įsikūrusioje molio galerijoje. Pačiame vasaros gražume išbandėme molio magiškumą, savų minčių lakumą, pirštų miklumą, įspaudžiant vasaros pėdsakus molyje. Susitikimas ypatingas tuo, kad molis sukvietė mamas su vaikais, močiutes su anūkais kartu žengti kūrybiškumo keliu ir geriau pažinti vieniems kitus. Šiandieninio skubančio, neramaus gyvenimo emocinės įtampos valdymui į pagalbą pasitelktas molis virto lapais, gėlių žiedais, paukšteliais, indais pilnais vasaros gėrybių, nematytomis būtybėmis... Kūrybos procese atsivežtos ar atsineštos emocijos rimo, tilo, tarsi atgulė molyje. Išdžiūvę mūsų unikalūs kūriniai, kito susitikimo metu bus glazūruojami, vėliau išdeginami. Tik tada vasaros pėdsakai molyje pasieks kiekvieno mūsų namus. Esame labai dėkingi keramikei Jovitai Paukštytei už nuoširdų bendravimą ir prakalbintą molį.

Rasa

• 1_1