Korupcijos prevencijos veiklų 2023 m. įgyvendinimas

Ikimokyklinio ugdymo grupėje ir dienos stovyklų metu buvo vykdoma antikorupcinė prevencinė veikla. Stovyklų metu įgyvendintos priemonės, veiklos, ugdančios vaikų antikorupcines nuostatas: pokalbiai, diskusijos, aktualių situacijų nagrinėjimas temomis „Teisėta ir neteisėta“, „Teisinga ir neteisinga“, „Aš esu pilietis“, „Žaisti pagal taisykles“, „Kaip spręsti problemas“ Antikorupcinių prevencinių priemonių planas įgyvendintas 90 %.

Korupcijos prevencijos užtikrinimui, korupcijai atsparios aplinkos kūrimui bei tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti 2023-12-07 Sudeikių daugiafunkciame centre vyko renginys „Antikorupcinis Sudeikių daugiafunkcio centro darbuotojų švietimas ir informavimas“, kurio metu darbuotojai savo žinias pasitikrino atlikdami praktines užduotis, diskutavo, argumentavo teiginius. Renginio medžiaga 2023-12-11 įkelta ir viešinama įstaigos facebook paskyroje.

2021 m. gruodžio 9 d. Centras pažymėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną

Gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į korupcijos plitimo rizikas, didinti visuomenės sąmoningumą, skatinti kuo daugiau žmonių bei institucijų užkirsti kelią korupcijos apraiškoms ir nesąžiningam elgesiui. Centro kolektyvas vadovaujasi sava antikorupcine politika – vykdo korupcijos prevenciją ir kuria korupcijai atsparią aplinką. Tarptautinės antikorupcijos dienai paminėti Centro kolektyvas anketų metodu išsiaiškino korupcijos pasireiškimo galimybes Centre ir numatė tikslines prevencijos priemones galimoms korupcijos apraiškoms šalinti. Apklausa parodė, kad Centre vyrauja nepakantumas korupcijai, nes bendruomenė puoselėja ir akcentuoja vertybes, kurių pamatas – sąžiningumas: ne tik prieš save patį, bet ir prieš kolegas, kitus žmones, su kuriais bendraujame ir dirbame. Centro didžiausia vertybė – žmogus. Anketų duomenys pateikti pristatyme „Centro vertybių žemėlapis“.

Pristatymas „Centro vertybių žemėlapis“ >>>

Padėkime vieni kitiems įveikti baimes

Pandemija pakeitė žmonių mąstymą, santykius su kitais žmonėmis. Kaip niekada anksčiau, žmoniją ėmė valdyti baimė. Žmogus, valdomas baimės, dažniau suklysta, įsitraukia į nusikalstamas veiklas. Kaip padėti sau ir kitiems įveikti baimę? Ar bijoti yra blogai? Kada baimė yra blogis? Šiuos klausimus 2021 m. lapkričio 17 d. nagrinėjo daugiafunkcio centro kolektyvas.

Padėkime vieni kitiems nugalėti baimes >>>