CENTRO DARBO LAIKAS

8.00–20.00

PROJEKTAS

Nuorodos

 

Edukaciniu patirciu bankas

 

 

Tv linija

tevu linija internetas

emokykla logo

vt

smm logo thumb other119 76

saugoksavotapatybe

   

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žygis aplink Bradeso ežerą

Zygis aplik Bradeso ezera 2021 05 22 koliazas

          Gegužės 22 d. įvyko žygis aplink Bradeso ežerą. Žygeivius lydėjo pavasarinė žaluma, žiedų gausa, skaidrus ežero vanduo...

Užimtumo specialistė Sigita

....

            SILOME DARB 1 page 0001       Vyr virejo skelbimas

Registracija į stovyklas

DĖMESIO!

Mokinių vasaros atostogų metu

Utenos r. Sudeikių daugiafunkcis centras organizuoja

DIENOS STOVYKLAS 1–4 KL. MOKINIAMS

I pamaina – birželio 21–25 d.

II pamaina – birželio 28–liepos 2 d.

III pamaina – liepos 12–16 d.

IV pamaina – liepos 19–23 d.

V pamaina – liepos 26–30 d.

VI pamaina – rugpjūčio 9–13 d.

VII pamaina – rugpjūčio 16–20 d.

Į vieną pamainą priimama 30 vaikų.

REGISTRACIJA INTERNETU

Registracijos nuorodos:                   

I pamaina: https://forms.gle/Qjt35jnkvo5dHfuD7

II pamaina: (Laisvų vietų nebėra)

 

REGISTRACIJOS Į I ir II PAMAINAS PRADŽIA: 2021-05-28 9.00 val.

Informacija teikiama tel. 8 389 34332; 8 616 27551

                                                                 Sudeikių daugiafunkcio centro informacija               

Registracija 2021Dienos stovyklos programa 2021

 

Akcija „Būk saugus mokiny“

      Šių metų vasario – gruodžio mėnesiais  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas rengia prevencinę akciją „Būk saugus, mokiny!“. Ji bus vykdoma atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbto karantino režimo apribojimus. Metų pradžioje ji bus rengiama nuotoliniu būdu, o atšaukus karantino režimo apribojimus ir esant palankiai epidemiologinei situacijai, valstybinės priešgaisrinės priežiūros, civilinės saugos  pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai lankysis šalies mokyklose ir susitiks su moksleiviais arba mokiniai galės atvykti į departamento teritorinius struktūrinius padalinius.

         Akcijos metu mokiniai bus supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, jiems bus paaiškinta, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, vandenyje ir ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus, ugdomi mokinių saugios gyvensenos įpročiai, jie supažindinami su ugniagesio gelbėtojo darbu ir skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi.

        Akcijos metu pareigūnai ne tik ves paskaitas, bet ir naudos  vaizdo ir garso medžiagą, interaktyvias mokomąsias priemones, dalijamąją medžiagą – knygeles, lankstinukus žmogaus saugos tema, ugniagesiai mokinius supažindins su ugniagesio gelbėtojo profesija, pademonstruos jiems gaisrų gesinimo ir gelbėjimo techniką bei įrangą.

        Šia akcija siekiama skatinti mokinius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje, formuoti teigiamą mokyklų bendruomenių nuomonę apie valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklas, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją visuomenėje, skatinti pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusiųjų, mokinių iniciatyvas gaisrinės saugos srityje.

...

DĖMESIO!

Vyresni nei 65 metų amžiaus Utenos rajono gyventojai kviečiami registruotis skiepijimui COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina. Kai vakcinos bus gautos, užsiregistravę asmenys bus informuojami dėl tikslaus atvykimo skiepytis laiko.

Sudeikių seniūnijos gyventojų registracija vakcinacijai: – 8 687 90852.

Registruotis galima darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

Skiepijimas vykdomas atsižvelgiant į prioritetines grupes, nustatytas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. gruodžio 23 d. įsakymą V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama Covid-19 (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinės gyventojų grupės patvirtinimo“ (su visais pakeitimais).

                       Informacija parengta pagal Utenos rajono savivaldybės skelbiamą informaciją

 

...

Utenos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija 2021 m. sausio 5 d. protokoliniu nutarimu Nr. ESK-1 rekomenduoja:

  1. Švietimo įstaigų administracijoms, įgyvendinančioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vadovautis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimo Nr.1418 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo" pakeitimo" 2.2.9.1. punktu, tęsti bendravimą ir bendradarbiavimą su ugdytinių tėvais (įtėviais, globėjais) dėl vaiko darželio nelankymo karantino laikotarpiu, kai tėvai (įtėviai, globėjai) turi galimybę dirbti nuotoliniu būdu.
  2. Švietimo įstaigų administracijoms, įgyvendinančioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, griežtai vykdyti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro- valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimo Nr. V-2543 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ įgyvendinimą.