CENTRO DARBO LAIKAS

8.00–20.00

PROJEKTAS

Nuorodos

logo sm 118

logo footer sm

Edukaciniu patirciu bankas

  

Tv linija

tevu linija internetas

emokykla logo

  

Beneris vieinimui Nr 1

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sveikatos universiteto Sudeikiuose V sesija

307381039 2186475324863934 5722206270138109881 n

               Šių metų rugsėjo 14 d. „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ persikėlė į Stripeikiuose (Ignalinos r.) esantį senovinį bitininkystės muziejų. Kelionės tikslas – iš unikaliame gamtos kampelyje gyvenančių bičių, kurios turi nepaprastą ypatybę rasti visa ir visur kas gražu, spalvota, kvepia, mokytis mąstyti apie gėrį, gėrį pastebėti bei jį skleisti. Visą šūsnį gerų emocijų patyrėme dalyvaudami edukacijoje „Bičių kiemas medum kvepia“. Kepėme meduolius, juos dailinome ir džiaugėmės buvimu, užvaldžiusia ramybe ir tikėjimu, kad esame panašūs į biteles...

               Rasa

N U O T R A U K O S

Projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ dalyvių kūrinių paroda

298772752 2394509594044773 2657965635218361459 n

               Rugpjūčio 3 d. projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ dalyviai Sudeikių daugiafunkcio centro laikinojoje molio galerijoje molį vertė savo fantazijų kūriniais ir juos „paleido kepti“ krosnyje. Krosnis atliko savo karštą darbą, ir kūriniai nusidažė visomis spalvomis, kūriniams suteikiančiomis naują gyvenimą. Darbai, eksponuoti parodoje, kvietė stabtelėti ir pasigėrėti spalvomis, formomis Sudeikių daugiafunkcio centro darbuotojus, lankytojus ir iškeliavo į kūrėjų namus. Su kūriniais projekto dalyviai į namus parsinešė gerą nuotaiką, šiltą bendravimo džiaugsmą, pasimėgavimą bundančia kūrybine versme.

               Rasa

N U O T R A U K O S

Jurginų žydėjimo šventė 2022

20220903 164234

               Jau tapo įprasta, kad ruduo, ateinantis į Sudeikius, kartu atsineša ir Jurginų žydėjimo šventę. Šiemet jurginai šiame slėnyje pražysta jau septintą kartą. Šilta vasara ypač išmargino šį slėnį, kuriame sužydo beveik 800 kelmų.

                Pralėkė šventė, liko gražūs prisiminimai ir džiugi nuotaika.

              Ačiū visiems – rengėjams, muzikantams, šeimininkėms, rėmėjams, prizų steigėjams, pramogų organizatoriams ir vedėjams, žiniasklaidos atstovams, nepailstantiems šokėjams ir visiems, atvykusiems į šventę ir buvusiems kartu. Dėl Jūsų Jurginų slėnis kiekvieną rudenį pražysta gražiausiais žiedais.

                LAUKIAME JŪSŲ KITĄ RUDENĮ, 2023 M. RUGSĖJO 2 D. J

                                                                                      Projekto partneriai ir šventės rengėjai:

                                                                                      Bendrija „Tėviškės pastogė“

                                                                                      Sudeikių daugiafunkcis centras

N U O T R A U K O S

Sveikatos universiteto Sudeikiuose IV sesija

296992770 779784966550825 4641347298394536500 n             Rugpjūčio 3 dieną projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ IV-iosios sesijos dalyviai smagiai ir kūrybingai leido laiką Sudeikių daugiafunkcio centro laikinojoje molio galerijoje. Į užsiėmimą dauguma dalyvių atėjo pasiruošę: atsinešė maketus, idėja, formas planuojamiems molio dirbiniams. Palinkome prie įvairių kiekvieno savaip sukurtų molio formų: lėkštelių, paveikslėlių, pakabukų, auskarų, apyrankių, angelų, kuriuos papuošėme spalvotu stiklu ir paleidome „kepti“ į krosnį.

             Jau esame pastebėję ir praktiškai patyrę, kad molis sugeria neigiamas emocijas. Šiandieninio užsiėmimo, kurio tema- „Emocinis valgymas“, metu dalinomės pastebėjimais iš kur kyla emocinis valgymas, kas jis yra, kaip jį nuraminti. Geriausias patarimas- taika su savimi ir taika su maistu.

               Kavos puodelis kvietė aptarti ateinančius mūsų projekto pasimatymus.

               Rasa

N U O T R A U K O S

Sveikatos universiteto Sudeikiuose III sesija

001

          Liepos 5 dieną projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ III sesijos dalyviai pasuko Rokiškio rajono link. Pozityviosios psichologijos LAIMĖS formulės įvaldymui pasirinkome Salų dvarą: didingą turtinga praeitimi ir šviesia, gausia šiandiena. Kiekvienas ilgėliau stabteldavome prie mums patinkančio vaizdo, užburiančių paveikslų, senovinių baldų, prie gilią praeitį menančios gamtos...

          Visus užvaldė laimės jausmas piešiant šokoladu, saldus kvepiantis mūsų kūrinys kiekvienam tapo valgoma dovana. Kas ta laimė? Ar ji visiems vienodai suprantama, vienodai saldi? Pagal pozityviąją psichologiją laimę sudaro mūsų vidinis pasaulis, kuriam įtaką daro aplinka ir pasirinktas požiūris. Salų dvare nors trumpam suradome saldžią laimę.

          Rasa

N U O T R A U K O S

Sveikatos universiteto Sudeikiuose II sesija

1

          Liepos 1 dieną projekto „Sveikatos universitetas Sudeikiuose“ II-osios sesijos dalyviai rinkosi Sudeikių centre laikinai įsikūrusioje molio galerijoje. Pačiame vasaros gražume išbandėme molio magiškumą, savų minčių lakumą, pirštų miklumą, įspaudžiant vasaros pėdsakus molyje. Susitikimas ypatingas tuo, kad molis sukvietė mamas su vaikais, močiutes su anūkais kartu žengti kūrybiškumo keliu ir geriau pažinti vieniems kitus. Šiandieninio skubančio, neramaus gyvenimo emocinės įtampos valdymui į pagalbą pasitelktas molis virto lapais, gėlių žiedais, paukšteliais, indais pilnais vasaros gėrybių, nematytomis būtybėmis... Kūrybos procese atsivežtos ar atsineštos emocijos rimo, tilo, tarsi atgulė molyje. Išdžiūvę mūsų unikalūs kūriniai, kito susitikimo metu bus glazūruojami, vėliau išdeginami. Tik tada vasaros pėdsakai molyje pasieks kiekvieno mūsų namus. Esame labai dėkingi keramikei Jovitai Paukštytei už nuoširdų bendravimą ir prakalbintą molį.

          Rasa

N U O T R A U K O S

KAS ATVIRUKAN SUDĖTA...

100      2022 m. birželio 7 d. ant tilto, įbridusio į Alaušo ežerą, vyko projekto „Sveikatos universiteto Sudeikiuose“ pirmasis užsiėmimas. Užsiėmimo svečiai – Sudeikių daugiafunkciame centre gyvenantys Ukrainos karo pabėgėliai – paatviravo apie karą, apie nerimą, norą kuo greičiau grįžti namo ir nenusakomą pergalės troškimą.
      Projekto dalyviai, užvaldyti kūrybinės ugnelės, kūrė atviruką kariui, spalvino linkėjimais, dažė padėką, įliejo labai daug vilties ir tikėjimo. Kūrybos keliu projekto dalyvius ir svečius ukrainiečius vedė edukatorė sudeikietė Vytautė Puščiuvienė. Kūrėjai džiaugėsi savo atvirukais  ir dalinosi vieni su kitais spalvomis išsiliejusiais jausmais. Vytautė Puščiuvienė pakvietė į Centre eksponuojamą savo pirmąją kūrybos parodą „Išsiliejusios spalvos“.
      Diskusijoje apie dovanas iš gamtos užsiėmimo dalyviai dalinosi savo pastebėjimais, patirtimis, bet visus nustebino Laimutės paruoštas alyvų žiedų antpilas, pasižymintis kraujotaką gerinančiomis savybėmis. Išgirdome liaudiškų receptų, kaip valyti plaučius, būti sveikiems ir energingiems.
      Šnekus buvo arbatos puodelis apie taip ilgai lauktą vasarą, apie būsimus užsiėmimus ir išvykas, apie tai, kaip gera surasti laiko sau ir patirti bendrystės jausmą.
                                                                                                                      Rasa

N U O T R A U K O S

Jurginų slėnis Sudeikiuose sužydės ir šiemet

                    Saulėtą ir šiltą gegužės dieną Sudeikių daugiafunkcio centro kolektyvas susiruošė į smagią pavasarinę talką – sodinti jurginų. Šį pavasarį pasodinta virš 700 šių gėlių kelmų! Belieka laukti jų spalvų ir smagios Jurginų žydėjimo šventės. Šiais metais ji vyks RUGSĖJO 3 d. Pasižymėkite šią datą savo veiklų kalendoriuose.

                                                                    Sudeikių DC bendruomenė                    

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Simple Image Gallery Extended