Kalėdų kvapas

103

Baigiasi apmąstymo, susikaupimo, „skolų grąžinimo“ adventinis laikotarpis. Su nurimusia širdimi laukiame šviesos, šilumos, artumo, laukiame šeimos šventės – šv. Kalėdų, taip išskirtinai kvepiančių eglute, tradiciniais patiekalais, artimų žmonių buvimu ir dovanomis.

Sudeikių daugiafunkcio centro šeima kartu skaičiuoja nuveiktus darbus, kuria planus ateinantiems ir  nepaprastai gardžiai kvepia Kalėdomis. Čia dalinamasi kalėdaičiais, kepami kūčiukai, jie spalvinami aguonomis, pabarstomi nuoširdžiausiais palinkėjimais.  Dalinami visiems Centro darbuotojams, vaikams, ukrainiečiams, suradusiems čia savo laikinus namus.

Didelių švenčių buvime linkime vienas kitam, žengiant per naują laiko slenkstį, visuomet jausti dienos vertę, žinoti savo troškimus ir siekius ir nepristigti atkaklumo bei sėkmės juos įgyvendinant.