Pakviesti molio

Įsiklausius į Sudeikių iki6mokyklinės ugdymo grupės vaikų tėvelių pageidavimus suorganizuoti užsiėmimus po Centro darbo valandų, suskubome ieškoti įdomių veiklų. Tinkamiausia pasirodė keramika. Ir vasaros stovyklų darbo metu pamėgusi Sudeikius keramikė Jovita Paukštytė vasario 23 dieną į daugiafunkcį centrą sukvietė mažus ir didelius pajusti molyje sukauptą energiją, prisiliesti prie molio ir į jį pažvelgti kūrybiškai. Stebino susirinkusiųjų gausa, džiugino visų amžiaus kartų atstovų dalyvavimas ir pakili nuotaika. Aprimus šurmuliui molis virto paukščiukais, įvairiais žvėreliais, lėkštelėmis, labai savitais kūriniais, kuriuos išlydėjome „kepti“ krosnyje, kad galėtume juos papuošti.

Pirmas susitikimas smagus, darbingas, kūrybingas leido susitarti dėl tolimesnių užsiėmimų Sudeikių centre.

Rasa